Hans Olsthoorn - Ariane met duim - Verkocht

Hans Olsthoorn - Ariane met duim kopen? Bied vanaf 75!

Verkoopprijs: € 86,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Hans Olsthoorn - Ariane met duim kopen? Bied vanaf 75!Hans Olsthoorn - Ariane met duim kopen? Bied vanaf 75!Hans Olsthoorn - Ariane met duim kopen? Bied vanaf 75!Hans Olsthoorn - Ariane met duim kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  arne
FA. (4)

Lid sinds 2009
213 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
  • Hans Olsthoorn (1941-2009)
TypeTekening / Aquarel
TechniekPastel/Krijt
StijlKlassiek
OnderwerpPortret
IngelijstIngelijst
Afmetingen13.5 cm x 10 cm (h x b)
Lijst42 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Hans Olsthoorn (1942-2009)

Conté/krijt tekening onder passe-partout in een houten wissellijst.

Bij voorkeur ophalen.

Onder passe-partout

Hans Olsthoorn (1941-2009)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  arne
FA. (4)

Lid sinds 2009
213 verkochte items
32 cm
42 cm
10 cm
13.5 cm
Dit item is verkocht voor 86,25(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:02-05-2020 om 12:09
Eindtijd:09-05-2020 om 21:29
NadetteStuckens
02 mei / 20:57
€ 75