Hans Olsthoorn - Ariane met duim - Verkocht

Hans Olsthoorn - Ariane met duim kopen? Bied vanaf 75!
Tekening / Aquarel

Hans Olsthoorn - Ariane met duim kopen? Bied vanaf 75!Hans Olsthoorn - Ariane met duim kopen? Bied vanaf 75!Hans Olsthoorn - Ariane met duim kopen? Bied vanaf 75!Hans Olsthoorn - Ariane met duim kopen? Bied vanaf 75!
  • Hans Olsthoorn (1941-2009)
Type kunstwerkTekening / Aquarel
TechniekPastel/Krijt
StijlKlassiek
OnderwerpPortret
IngelijstIngelijst
Afmetingen13.5 x 10 cm (h x b)
Incl. lijst42 x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Hans Olsthoorn (1942-2009)

Conté/krijt tekening onder passe-partout in een houten wissellijst.

Bij voorkeur ophalen.

Onder passe-partout
Binnen Nederland € 11,50

Hans Olsthoorn (1941-2009)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  arne
Lid sinds 2009
213 verkochte items
32 cm
42 cm
10 cm
13.5 cm

ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland
Starttijd2-5-2020 om 12:09
Eindtijd9-5-2020 om 21:29
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken