Hans-Peter Feldmann - zonder titel

Hans-Peter Feldmann - zonder titel kopen? Bied vanaf 1!

Bijzondere Uitgaves

Verkoopprijs: € 13,80 (Incl. 15% veilingkosten)

Geplaatst door  Renee
FA. (48)

2460 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
  • Hans-Peter Feldmann (1941)
TypeBijzondere Uitgaves
Jaartal2000
TechniekVaria
Afmetingen63 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Hans Peter Feldmann
Offsetlitho uitgegeven ter gelegenheid van de tentoonstelling van Hans Peter Feldmann
bij xx multiple Galerie
Oplage; 300 exemplaren.
uitgegeven door stichting Blanco.
Stichting Blanco is een onderdeel van xx multiple galerie
ontwerp; Hans Peter Feldmann

Hans-Peter Feldmann (1941)

Alle items van deze kunstenaar(3) Geplaatst door  Renee
FA. (48)

2460 verkochte items
45 cm
63 cm

Dit item is verkocht voor 13,80(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:09-06-2020 om 08:57
Eindtijd:03-08-2020 om 22:25

Biedingen (5):

adver77777
3 aug. / 21:45
€ 12
TeusvM
3 aug. / 21:45
€ 7
adver77777
3 aug. / 21:45
€ 5
TeusvM
3 aug. / 21:43
€ 3
bambam
3 aug. / 21:39
€ 1