Hans-Peter Feldmann - zonder titel - Verkocht

Hans-Peter Feldmann - zonder titel kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 11,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Geplaatst door  Renee
FA. (50)

2660 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
  • Hans-Peter Feldmann (1941)
TypeBijzondere Uitgaves
Jaartal2000
TechniekVaria
Afmetingen63 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Hans Peter Feldmann
Offsetlitho uitgegeven ter gelegenheid van de tentoonstelling van Hans Peter Feldmann bij xx multiple galerie.
Oplage; 300 exemplaren
op dik papier

Hans-Peter Feldmann (1941)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Renee
FA. (50)

2660 verkochte items
42 cm
63 cm
Dit item is verkocht voor 11,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:20-01-2021 om 12:53
Eindtijd:24-01-2021 om 13:33
Biedingen (5)
adver77777
22 jan. / 06:49
€ 10
Morris14
22 jan. / 06:49
€ 7
Morris14
21 jan. / 17:48
€ 5
adver77777
21 jan. / 17:48
€ 3
Morris14
20 jan. / 18:17
€ 1