Henk Schiffmacher - Zeefdruk - 2007
Werner Moonen - Gij zult mij niet scheiden Ik breng de nacht door in het oog van de dag .
Eric Toebosch - Una Assietta Particolare
Marcel van Hoef - De bekende wereld
Type kunstwerk | Schilderij |
Periode | 2000 t/m Heden |
Techniek | Acryl |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 37 x 44 cm (h x b) |
Incl. lijst | 54 x 62 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Nieuwstaat |
Nieuwstaat, compleet met Aluminium omlijsting en originele linnen gecoverde passepartout. | |
Objectlocatie | UTRECHT, Nederland |
Starttijd | 11-6-2019 om 17:17 |
Eindtijd | 16-6-2019 om 13:20 |