Hans van den Berkmortel - Gouache, Zonder titel- Ingelijst (Groot) - - Verkocht

Hans van den Berkmortel - Gouache, Zonder titel- Ingelijst (Groot) - kopen? Bied vanaf 75!

Hans van den Berkmortel - Gouache, Zonder titel- Ingelijst (Groot) - kopen? Bied vanaf 75!Hans van den Berkmortel - Gouache, Zonder titel- Ingelijst (Groot) - kopen? Bied vanaf 75!Hans van den Berkmortel - Gouache, Zonder titel- Ingelijst (Groot) - kopen? Bied vanaf 75!Hans van den Berkmortel - Gouache, Zonder titel- Ingelijst (Groot) - kopen? Bied vanaf 75!Hans van den Berkmortel - Gouache, Zonder titel- Ingelijst (Groot) - kopen? Bied vanaf 75!Hans van den Berkmortel - Gouache, Zonder titel- Ingelijst (Groot) - kopen? Bied vanaf 75!Hans van den Berkmortel - Gouache, Zonder titel- Ingelijst (Groot) - kopen? Bied vanaf 75!Hans van den Berkmortel - Gouache, Zonder titel- Ingelijst (Groot) - kopen? Bied vanaf 75!Hans van den Berkmortel - Gouache, Zonder titel- Ingelijst (Groot) - kopen? Bied vanaf 75!Hans van den Berkmortel - Gouache, Zonder titel- Ingelijst (Groot) - kopen? Bied vanaf 75!
  • Hans van den Berkmortel
Type kunstwerk Schilderij
Periode 2000 t/m Heden
Techniek Gouache
Onderwerp Figuren
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 56 x 75 cm (h x b)
Incl. lijst 85.5 x 104.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Hans van Berkmortel -

TypeSchilderijPeriode2000 t/m HedenTechniekGouacheDragerPapierOnderwerpFigurenIngelijstIngelijstAfmetingen56 cm x 75 cm (h x b)Lijst85.5 cm x 104.5 cm (h x b)GesigneerdHandgesigneerd

Verzendkosten tegen kostprijs - Alleen NL en BE

Goed - komt uit de veilingmeester collectie. Dus betrouwbaar materiaal.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Leiderdorp, Nederland

Hans van den Berkmortel

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Kees58
Lid sinds 2020
148 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
104.5 cm
85.5 cm
75 cm
56 cm