Hans van Dokkum - Ets - Stad in Toscane

Hans van Dokkum - Ets - Stad in Toscane kopen? Bied vanaf 50!
Hans van Dokkum - Ets - Stad in Toscane kopen? Bied vanaf 50!Hans van Dokkum - Ets - Stad in Toscane kopen? Bied vanaf 50!Hans van Dokkum - Ets - Stad in Toscane kopen? Bied vanaf 50!Hans van Dokkum - Ets - Stad in Toscane kopen? Bied vanaf 50!Hans van Dokkum - Ets - Stad in Toscane kopen? Bied vanaf 50!Hans van Dokkum - Ets - Stad in Toscane kopen? Bied vanaf 50!Hans van Dokkum - Ets - Stad in Toscane kopen? Bied vanaf 50!Hans van Dokkum - Ets - Stad in Toscane kopen? Bied vanaf 50!
  • Hans van Dokkum (1908-1995)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen25 cm x 32.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Hans van Dokkum maakte veel landschapswerk vanuit het zonnige Toscane.
Deze ets is van een afstand gemaakt kijkend op een Toscaans Stadje dat tegen een berghelling gebouwd is.

De Afbeelding is   :   12 x 17 cm

linksonder : Gedrukt door de etser
Oplage onbekend.
Gesigneerd rechtsonder met Hans van Dokkum

Dit werk wordt veilig aan u verzonden tussen 2 houten plaatjes.

Starttijd:22-09-2022 om 09:27
Eindtijd:04-10-2022 om 20:03
Openingsbod € 50
ObjectlocatieRaamsdonksveer,  Nederland
VerzendingNaar Nederland en België