Litho van Hans van Dokkum, Het allesziend oog. Voor zover bekend komt het alziend oog voor het eerst in de geschiedenis voor in Egypte, en diende als symbool voor de zonnegod Horus. Het oog van voorzienigheid (Eye of providence) verwijst in het Christendom (als driehoek) naar de drie-eenheid (Vader, zoon en de heilige geest).
Gesigneerd met Hans van Dokkum,
Genummerd met eigen druk.
Wordt veilig verpakt tussen 2 houten plaatjes naar u toe verzonden.
Zeer Goed
Tot 10 kg.
€ 11,00
Naar België
€ 25,00