Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Type kunstwerk | Beeld / Object |
Jaartal | 1990 |
Techniek | Brons |
Onderwerp | Abstract |
Afmetingen | 57 x 37 x 18 cm (h x b x d) |
Gewicht | 1060 gram |
Gesigneerd | Ongesigneerd |
Oplage | 1 |
Conditie | |
Conditie | Goed |
Het object is onbeschadigd. Het brons ziet er uit hoe brons eruit moet zien na ongeveer 30 jaar | |
Objectlocatie | Amsterdam, Nederland |
Starttijd | 8-4-2019 om 22:46 |
Eindtijd | 21-4-2019 om 21:03 |