Type kunstwerk | Schilderij |
Hans Vogelpoel (1903 - 1997) - Olieverf op paneel - gesigneerd l.o.
Over de schilder: Geboren te Utrecht 1903-07-24 en overleden te Den Haag 1997-12-10.
Biografische gegevens: Opleiding Akademie van beeldende kunsten (Den Haag).
Werkzaam in Den Haag 1944 - 1990.
Leraar aan academie/universiteit Koninklijke Academie van Beeldende Kunsten (Den Haag) 1944-1968.
Leerling van Scherft, Johan D. en Deppe, Dons.
Onderwerpen: bloemstilleven, landschap (als genre), stillevens, strandgezicht.
Lid van Pulchri Studio (Den Haag) 1948-c. 1990.
Signeerde ook met J of JH Vogelpoel.
https://rkd.nl/explore/artists/81604
Paneel : 45 x 35 cm
Lijst. : 55 x 45 cm