Hans Vanhorck - Hans VanHorck

Hans Vanhorck - Hans VanHorck kopen? Bied vanaf 35!
Hans Vanhorck - Hans VanHorck kopen? Bied vanaf 35!Hans Vanhorck - Hans VanHorck kopen? Bied vanaf 35!Hans Vanhorck - Hans VanHorck kopen? Bied vanaf 35!Hans Vanhorck - Hans VanHorck kopen? Bied vanaf 35!
  • Hans Vanhorck (1952)
Type kunstwerk Prenten & Uitgaves
Periode 2000 t/m Heden
Stijl Abstract
Onderwerp Abstract
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 30 x 30 cm (h x b)
Incl. lijst 55 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Oplage 200
Zeefdruk van Horck 164/200   in houten lijst
geen beschadigingen
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Tegelen, Nederland
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25

Hans Vanhorck (1952)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (14)

Geplaatst door  Wiel_1952
Lid sinds 2026
0 verkochte items
Alle items (6)
55 cm
55 cm
30 cm
30 cm