Hans Vanhorck - Memos series IV - Verkocht

Hans Vanhorck - Memos series IV kopen? Bied vanaf 300!

Verkoopprijs: € 240,00

Hans Vanhorck - Memos series IV kopen? Bied vanaf 300!Hans Vanhorck - Memos series IV kopen? Bied vanaf 300!Hans Vanhorck - Memos series IV kopen? Bied vanaf 300!Hans Vanhorck - Memos series IV kopen? Bied vanaf 300!Hans Vanhorck - Memos series IV kopen? Bied vanaf 300!Hans Vanhorck - Memos series IV kopen? Bied vanaf 300!Hans Vanhorck - Memos series IV kopen? Bied vanaf 300!

Geplaatst door  Ida123
FA. (5)

42 verkochte items
  • Hans Vanhorck (1952)
Jaartal2000
TechniekAcryl
IngelijstIngelijst
Afmetingen60 cm x 80 cm (h x b)
Lijst90 cm x 110 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Acrylverf op papier - Gesigneerd - Unica - 2000Kunstenaar:Hans VanhorckTitel van kunstwerk:Memos series IVTechniek:Acrylverf op papierSignatuur:GesigneerdJaar:2000Periode:2000-2009Editie:UnicaStaat:NieuwAfbeeldingsgrootte:60×80 cmTotale afmetingen:90×2×110 cmVerkocht met lijst:Ja

Memos series IV
Acryl op geschept papier
Ingelijst

Hans Vanhorck (1952)

Alle items van deze kunstenaar(20)
Geplaatst door  Ida123
FA. (5)

42 verkochte items
110 cm
90 cm
80 cm
60 cm
Dit item is verkocht voor 240,00
Starttijd:04-12-2019 om 19:01
Eindtijd:17-12-2019 om 16:44
FreWe
17 dec. / 15:20
€ 240