Hans Vanhorck - Orange and Blue - Verkocht

Hans Vanhorck - Orange and Blue kopen? Bied vanaf 1!
Hans Vanhorck - Orange and Blue kopen? Bied vanaf 1!Hans Vanhorck - Orange and Blue kopen? Bied vanaf 1!Hans Vanhorck - Orange and Blue kopen? Bied vanaf 1!Hans Vanhorck - Orange and Blue kopen? Bied vanaf 1!Hans Vanhorck - Orange and Blue kopen? Bied vanaf 1!
  • Hans Vanhorck (1952)
Jaartal2003
OnderwerpAbstract
IngelijstOp Spieraam
Afmetingen100 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Orange and Blue prachtig  Origineel werk van Hans van Horck

Orange and Blue, prachtig werk van Hans Galerieprijs euro 6500

Hans Vanhorck (1952)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (12)

Geplaatst door  jokos63
FA. (1)

8 verkochte items
100 cm
100 cm
Dit item is verkocht voor 319,70 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:30-08-2020 om 08:35
Eindtijd:08-09-2020 om 22:22
Biedingen (26)
Vincent1961
08 sep. / 22:16
€ 278
FreWe
08 sep. / 22:16
€ 258
Vincent1961
08 sep. / 22:11
€ 238
FreWe
08 sep. / 22:11
€ 218
Vincent1961
08 sep. / 22:06
€ 168
Rvandenboomen
08 sep. / 22:06
€ 158
Vincent1961
07 sep. / 21:40
€ 148
Trabant
07 sep. / 21:40
€ 138
Vincent1961
30 aug. / 19:43
€ 117
nelleke1958
30 aug. / 15:23
€ 107
Vincent1961
30 aug. / 15:23
€ 100
Vincent1961
30 aug. / 15:23
€ 97
nelleke1958
30 aug. / 15:23
€ 87
Vincent1961
30 aug. / 15:23
€ 77
nelleke1958
30 aug. / 15:23
€ 67
Vincent1961
30 aug. / 15:22
€ 40
nelleke1958
30 aug. / 15:22
€ 35
Vincent1961
30 aug. / 12:53
€ 30
nelleke1958
30 aug. / 10:45
€ 25
Nijhuis
30 aug. / 10:45
€ 20
nelleke1958
30 aug. / 10:45
€ 20
Nijhuis
30 aug. / 10:45
€ 15
nelleke1958
30 aug. / 10:45
€ 10
Nijhuis
30 aug. / 10:45
€ 5
nelleke1958
30 aug. / 10:45
€ 3
Nijhuis
30 aug. / 10:25
€ 1