Gabriel Ben-Chaim - Acrylverf op papier, ingelijst: 'Marina of Tel Aviv - 1988
Jan Schoonhoven - 2 tentoonstellingscatalogussen + boek Fontana
Peter Kouthoofd - Zeefdruk, Pachuco Gadaver - Ingelijst
Rudolf Bruyn - Ingelijste aquarel op papier: Bloeiende lidcactus - 1934
Type kunstwerk | Schilderij |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Starttijd | 16-1-2014 om 15:32 |
Eindtijd | 24-1-2014 om 15:32 |