Harmen Meurs - Stadsgezicht

Harmen Meurs - Stadsgezicht kopen? Bied vanaf 150!
Harmen Meurs - Stadsgezicht kopen? Bied vanaf 150!Harmen Meurs - Stadsgezicht kopen? Bied vanaf 150!Harmen Meurs - Stadsgezicht kopen? Bied vanaf 150!Harmen Meurs - Stadsgezicht kopen? Bied vanaf 150!Harmen Meurs - Stadsgezicht kopen? Bied vanaf 150!
  • Harmen Meurs (1891-1964)
TypeTekening / Aquarel
TechniekPotlood
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen22 cm x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Rechtsonder gemonogrammeerd gecombineerde HM.

Conditie: Goed. Kijk goed naar de foto’s om zelf tot een oordeel te komen.

Wordt goed verpakt verzonden in een kartonnen enveloppe met extra versteviging . Kan ook worden opgehaald in Haarlem

Goed. Bekijk de foto’s grondig om zelf tot een oordeel te komen.

Starttijd:04-10-2022 om 20:09
Eindtijd:16-10-2022 om 19:19
Openingsbod € 150
ObjectlocatieHaarlem,  Nederland