Harold Scheffer - So much dreads

Harold Scheffer - So much dreads kopen? Bied vanaf 375!
Harold Scheffer - So much dreads kopen? Bied vanaf 375!Harold Scheffer - So much dreads kopen? Bied vanaf 375!Harold Scheffer - So much dreads kopen? Bied vanaf 375!Harold Scheffer - So much dreads kopen? Bied vanaf 375!Harold Scheffer - So much dreads kopen? Bied vanaf 375!Harold Scheffer - So much dreads kopen? Bied vanaf 375!
  • Harold Scheffer (1970)
Jaartal2003
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen80 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Werk in gemengde techniek op canvas van Harald Scheffer met verwerking van diverse materialen. Het is daardoor een behoorlijk zwaar werk geworden en daardoor ook drie-dimensionaal. De zijkanten zijn beschilderd, het werk kan zo aan de muur. Gemaakt in 2003.

Handgesigneerd, midden links. Tevens is de titel en naam op de achterzijde vermeld.

Harold Scheffer (1970)

Alle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Kunstmakelaar

Lid sinds 2021
59 verkochte items
80 cm
80 cm
Starttijd:06-02-2022 om 11:04
Eindtijd:20-02-2022 om 21:00
Openingsbod € 375
ObjectlocatieNumansdorp, Nederland