Harry van Kuyk - Zeefdruk uit het portfolio Grafinu - Ingelijst - Verkocht

Harry van Kuyk - Zeefdruk uit het portfolio Grafinu - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 23,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Harry van Kuyk - Zeefdruk uit het portfolio Grafinu - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Harry van Kuyk - Zeefdruk uit het portfolio Grafinu - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (320)

Lid sinds 2010
44643 verkochte items
Alle items van deze verkoper (510)
  • Harry van Kuyk (1929-2008)
TypePrenten & Uitgaves
Jaartal1976
TechniekVaria
StijlMinimalistisch
Afmetingen61 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd

Zeefdruk uit het portfolio Grafinu uit 1976. Genummerd met potlood (31/250), maar niet gesigneerd. Het titelblad van het portfolio is wel door de kunstenaar gesigneerd.

De hierboven vermelde afmetingen zijn van de lijst.

Binnenmaat lijst: 59 x 41 cm.

Dit item valt onder de margeregeling

Klein vlekje in het witte kader aan de rechterzijde.

Harry van Kuyk (1929-2008)

Alle items van deze kunstenaar(14)
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (320)

Lid sinds 2010
44643 verkochte items
43 cm
61 cm
Dit item is verkocht voor 23,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:21-06-2022 om 12:53
Eindtijd:02-07-2022 om 19:02
Biedingen (7)
Eileentamara
01 jul. / 21:10
€ 20
peter_thomas
30 jun. / 19:47
€ 15
Mar10
30 jun. / 19:46
€ 10
peter_thomas
30 jun. / 19:46
€ 10
Mar10
27 jun. / 14:36
€ 5
oostmalle
27 jun. / 14:36
€ 3
Mar10
24 jun. / 13:34
€ 1