Albert Joseph Franke - Landschap met Boerderij
Karel Safar - ca. 1960 - Ets en Aquatint "vrouwelijk naakt" beperkte oplage - gesigneerd
Caroline Koenders - Geen titel
Piet Warffemius - Zonder titel
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 2 kg.
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Nahe Frankfurt, Duitsland |
Starttijd | 17-3-2012 om 6:13 |
Eindtijd | 20-3-2012 om 20:53 |