Heinrich & Co - Porseleinen Vaas - floraal decor - Verkocht

Heinrich & Co - Porseleinen Vaas - floraal decor kopen? Bied vanaf 17!
Glas / Keramiek

Heinrich & Co - Porseleinen Vaas - floraal decor kopen? Bied vanaf 17!Heinrich & Co - Porseleinen Vaas - floraal decor kopen? Bied vanaf 17!Heinrich & Co - Porseleinen Vaas - floraal decor kopen? Bied vanaf 17!Heinrich & Co - Porseleinen Vaas - floraal decor kopen? Bied vanaf 17!Heinrich & Co - Porseleinen Vaas - floraal decor kopen? Bied vanaf 17!
  • Heinrich & Co
Type kunstwerk Glas / Keramiek
Periode 1980 t/m 2000
Afmetingen 29 x 12 cm (h x b)
Gemerkt Handgesigneerd
Heinrich, Duitsland - porseleinen vaas met floraal decor, ca. 1980.Merkteken plus nummer onderop: 1751/1Versierd met echt kobalt blauw en vergulde elementen.Hoogte 29 cm, max. doorsnede 12 cm.In goede staat.
Binnen Nederland € 11,00

Heinrich & Co

Duits Duits

Geplaatst door  estrel4
406 verkochte items
Alle items (23)
12 cm
29 cm