Helen Sieger - zonder titel (met lijst!)

Helen Sieger - zonder titel (met lijst!) kopen? Bied vanaf 285!
Helen Sieger - zonder titel (met lijst!) kopen? Bied vanaf 285!Helen Sieger - zonder titel (met lijst!) kopen? Bied vanaf 285!Helen Sieger - zonder titel (met lijst!) kopen? Bied vanaf 285!Helen Sieger - zonder titel (met lijst!) kopen? Bied vanaf 285!
  • Helen Sieger (1911-2010)
Type kunstwerk Schilderij
Periode 2000 t/m Heden
Stijl Abstract
Onderwerp Portret
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 22.5 x 19 cm (h x b)
Incl. lijst 40 x 36.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Origineel werk van de Amerikaans/Nederlands kunstenaar Helen Sieger. Zij was tevens de vrouw van Fred Sieger.  De lijst is  nieuw en er zit speciaal glas in en kan zo aan de muur. Het werk is gesigneerd door de kunstenaar.

U kunt het werk vooraf komen bekijken  in de schatkamer van galerie Rotor in Gorinchem en na afloop van de veiling ophalen of per koerier toegestuurd krijgen.

De foto is door het glas van de lijst heen genomen.

Lijst niet naar u zin?  Wij kunnen uw inlijstingen verzorgen.

Helen Sieger (1911-2010)

Amerikaans AmerikaansNederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  Kunstbedrijf
3732 verkochte items
Alle items van deze verkoper (480)
36.5 cm
40 cm
19 cm
22.5 cm