Hendrik Jan ten Cate - Landschap met personen - Verkocht

Hendrik Jan ten Cate - Landschap met personen kopen? Bied vanaf 20!

Verkoopprijs: € 23,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Hendrik Jan ten Cate - Landschap met personen kopen? Bied vanaf 20!Hendrik Jan ten Cate - Landschap met personen kopen? Bied vanaf 20!Hendrik Jan ten Cate - Landschap met personen kopen? Bied vanaf 20!Hendrik Jan ten Cate - Landschap met personen kopen? Bied vanaf 20!Hendrik Jan ten Cate - Landschap met personen kopen? Bied vanaf 20!

Geplaatst door  Marjanal
FA. (6)

Lid sinds 2019
36 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
  • Hendrik Jan ten Cate (1867-1955)
DragerHardboard
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen16 cm x 25 cm (h x b)
Lijst27 cm x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Leuk olieverf schilderijtje.

Landschap met personen en huisje.

Schilderij en lijst met gebruikerssporen in goede conditie

Hendrik Jan ten Cate (1867-1955)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Marjanal
FA. (6)

Lid sinds 2019
36 verkochte items
36 cm
27 cm
25 cm
16 cm
Dit item is verkocht voor 23,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:17-01-2021 om 19:19
Eindtijd:24-01-2021 om 19:09
vanpelt
22 jan. / 11:58
€ 20