Hendrik Jan ten Cate - Personen in het bos

Hendrik Jan ten Cate - Personen in het bos kopen? Bied vanaf 200!
Hendrik Jan ten Cate - Personen in het bos kopen? Bied vanaf 200!Hendrik Jan ten Cate - Personen in het bos kopen? Bied vanaf 200!Hendrik Jan ten Cate - Personen in het bos kopen? Bied vanaf 200!Hendrik Jan ten Cate - Personen in het bos kopen? Bied vanaf 200!Hendrik Jan ten Cate - Personen in het bos kopen? Bied vanaf 200!
  • Hendrik Jan ten Cate (1867-1955)
Type kunstwerk Schilderij
Periode 1900 t/m 1944
Stijl Romantisch
Onderwerp Landschap
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 48 x 69 cm (h x b)
Incl. lijst 59.5 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Dit is een romantisch olieverfschilderij van de Nederlandse kunstenaar Hendrik Jan ten Cate (1867-1955), getiteld "Personen in het bos" of een soortgelijk boslandschap.
Het werk toont een landelijke boslaan met figuren in het zachte licht van de late middagzon.
Ten Cate stond bekend om zijn vakkundige schilderingen met oog voor licht, schaduw en perspectief.
Zijn stijl wordt geassocieerd met de 19e-eeuwse romantische meesters.
De kunstenaar maakte ook portretten, bloemstillevens, en zomer- en winterlandschappen.

Op het doek zitten een paar hele kleine beschadigingen (puntjes).
ConditieRedelijk
Het doek heeft enkele hele lichte beschadigingen (witte puntjes)
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Nunspeet, Nederland

Hendrik Jan ten Cate (1867-1955)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  BasPD
Lid sinds 2026
0 verkochte items
Alle items (1)
80 cm
59.5 cm
69 cm
48 cm