Dit is een romantisch olieverfschilderij van de Nederlandse kunstenaar Hendrik Jan ten Cate (1867-1955), getiteld "Personen in het bos" of een soortgelijk boslandschap.
Het werk toont een landelijke boslaan met figuren in het zachte licht van de late middagzon.
Ten Cate stond bekend om zijn vakkundige schilderingen met oog voor licht, schaduw en perspectief.
Zijn stijl wordt geassocieerd met de 19e-eeuwse romantische meesters.
De kunstenaar maakte ook portretten, bloemstillevens, en zomer- en winterlandschappen.
Op het doek zitten een paar hele kleine beschadigingen (puntjes).
Redelijk
Het doek heeft enkele hele lichte beschadigingen (witte puntjes)
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Nunspeet, Nederland
koeriersdienst