Hendrik Nijs - Stilleven met vissen

Hendrik Nijs - Stilleven met vissen kopen? Bied vanaf 200!
Hendrik Nijs - Stilleven met vissen kopen? Bied vanaf 200!Hendrik Nijs - Stilleven met vissen kopen? Bied vanaf 200!Hendrik Nijs - Stilleven met vissen kopen? Bied vanaf 200!Hendrik Nijs - Stilleven met vissen kopen? Bied vanaf 200!Hendrik Nijs - Stilleven met vissen kopen? Bied vanaf 200!Hendrik Nijs - Stilleven met vissen kopen? Bied vanaf 200!Hendrik Nijs - Stilleven met vissen kopen? Bied vanaf 200!
  • Hendrik Nijs (1958)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 2000
Techniek Acryl
Stijl Expressionistisch
Onderwerp Stilleven
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 50 x 70 cm (h x b)
Incl. lijst 102 x 122 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Kleurig stilleven van Hendrik Nijs gevat in een grote nette lijst met passe-partout.

- professioneel ingelijst

Gedurende de veiling is het werk op afspraak te bezichtigen in Utrecht.

Hendrik Nijs (1958)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  ArtandDesignonline
239 verkochte items
Alle items van deze verkoper (18)
122 cm
102 cm
70 cm
50 cm