5. Hendrik Nijs

Hendrik Nijs (1958)

1 aangeboden items / 6 verkochte items

FA. (8 x Favoriet)

Kunstschilder te Dreumel bij Nijmegen.

Hendrik Nijs - Purple lady kopen? Bied vanaf 325!

Hendrik Nijs - Purple lady

Geplaatst doorSummerArt

Eindtijd22-06-2021 om 22:38

Jaartal2007
Afmetingen106 cm x 126 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst