Type kunstwerk | Prenten voor 1900 |
Jaartal | 1774 |
Techniek | Gravure |
Drager | Geschept Papier |
Onderwerp | Stadsgezicht |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 7 x 9.8 cm (h x b) |
Gesigneerd | In de plaat gesigneerd |
Conditie | |||
Conditie | Zeer Goed | ||
Brede marges, heldere druk | |||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 2 kg.
Starttijd | 25-1-2021 om 15:14 |
Eindtijd | 7-2-2021 om 19:36 |
Objectlocatie | Alkmaar, Nederland |