Olieverf op doek, op paneel, met zware eiken lijst. Heeft plaatselijk wat cra·que·lé, zie fotos. Zeer fraai landschap van de Deventer schilder Hendrikus Johan Bouhuijs.
Hendrikus Johan Bouhuys geboren Raalte 2 oktober 1870, overleden Deventer 5 oktober 1917. Leerling van de Avondtekenschool te Deventer. Woonde en werkte in Deurne. Werd in 1887 vermeld als tekenaar bij de Kon. Tapijtfabriek erbij.
Meer foto's op aanvraag.
Redelijk
Het schilderij verkeerd in een redelijke staat.
Tot 2 kg.
Binnen Frankrijk
€ 8,00