Hendrikus Matheus Horrix - Zeeuwse boer en dochter. Bijbelstudie - Verkocht

Hendrikus Matheus Horrix - Zeeuwse boer en dochter. Bijbelstudie kopen? Bied vanaf 375!

Hendrikus Matheus Horrix - Zeeuwse boer en dochter. Bijbelstudie kopen? Bied vanaf 375!Hendrikus Matheus Horrix - Zeeuwse boer en dochter. Bijbelstudie kopen? Bied vanaf 375!Hendrikus Matheus Horrix - Zeeuwse boer en dochter. Bijbelstudie kopen? Bied vanaf 375!Hendrikus Matheus Horrix - Zeeuwse boer en dochter. Bijbelstudie kopen? Bied vanaf 375!Hendrikus Matheus Horrix - Zeeuwse boer en dochter. Bijbelstudie kopen? Bied vanaf 375!Hendrikus Matheus Horrix - Zeeuwse boer en dochter. Bijbelstudie kopen? Bied vanaf 375!Hendrikus Matheus Horrix - Zeeuwse boer en dochter. Bijbelstudie kopen? Bied vanaf 375!Hendrikus Matheus Horrix - Zeeuwse boer en dochter. Bijbelstudie kopen? Bied vanaf 375!
  • Hendrikus Matheus Horrix (1845-1923)
Type kunstwerk Schilderij
Periode 1900 t/m 1944
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 44 x 60 cm (h x b)
Incl. lijst 62 x 78 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd

H.M. Horrix was geboren in een familie van meubelmakers en -fabrikanten. Hij studeerde aan de Koninklijke Academie van Beeldende Kunsten te Den Haag. Hij specialiseerde zich in het schilderen van het Zeeuwse volksleven, vooral genrestukken en landschappen in realistische stijl.

Het werk is in heldere kleuren geschilderd en in uitstekende conditie. Het blauw geeft een mooi effect aan het interieur.
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 15,50
Naar Duitsland € 24,50
Europese Unie € 24,50
Wereldwijd € 38,80

Hendrikus Matheus Horrix (1845-1923)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  jako
109 verkochte items
Alle items (9)
78 cm
62 cm
60 cm
44 cm