Henk Jurriaans - object/vaas, gesigneerd

Henk Jurriaans - object/vaas, gesigneerd kopen? Bied vanaf 59!

Beeld / Object

Verkoopprijs: € 67,85 (Incl. 15% veilingkosten)

Henk Jurriaans - object/vaas, gesigneerd kopen? Bied vanaf 59!Henk Jurriaans - object/vaas, gesigneerd kopen? Bied vanaf 59!Henk Jurriaans - object/vaas, gesigneerd kopen? Bied vanaf 59!Henk Jurriaans - object/vaas, gesigneerd kopen? Bied vanaf 59!Henk Jurriaans - object/vaas, gesigneerd kopen? Bied vanaf 59!Henk Jurriaans - object/vaas, gesigneerd kopen? Bied vanaf 59!Henk Jurriaans - object/vaas, gesigneerd kopen? Bied vanaf 59!Henk Jurriaans - object/vaas, gesigneerd kopen? Bied vanaf 59!

Geplaatst door  Ami
FA. (7)

632 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
  • Henk Jurriaans (1940-2005)
TypeBeeld / Object
TechniekKunststof
OnderwerpAbstract
Afmetingen32 cm x 17 cm x 14 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd

Prachtig object/vaas van HENK JURRIAANS, een waar collector's item
Hoogte 32 cm.
In het hart van het object bevindt zich een wijnfles (leeg)
Het object is gesigneerd en is in prima conditie

Ontwerper kunstenaar Henk Jurriaans (1940-2005), Nederlandse kunstenaar en psycholoog ecntgenoot van Marthe Roling

Henk was het eerste levende kunstwerk van Nederland.

Dit item is verkocht voor 67,85(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:13-04-2020 om 09:37
Eindtijd:15-05-2020 om 16:01

Biedingen (1):

hjf4652
15 mei / 14:50
€ 59