HENK VAN PUTTEN zeefdruk - Verkocht

HENK VAN PUTTEN    zeefdruk   kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 35,00

HENK VAN PUTTEN    zeefdruk   kopen? Bied vanaf 1!HENK VAN PUTTEN    zeefdruk   kopen? Bied vanaf 1!HENK VAN PUTTEN    zeefdruk   kopen? Bied vanaf 1!HENK VAN PUTTEN    zeefdruk   kopen? Bied vanaf 1!HENK VAN PUTTEN    zeefdruk   kopen? Bied vanaf 1!

H. van Putten

Geplaatst door  HetKunsthuys
FA. (12)

514 verkochte items
  • H. van Putten
GesigneerdHandgesigneerd

Prachtig origineel werk van de bekende kunstenaar:

                                HENK VAN PUTTEN

Ca 58 x 44

Authenticiteit 100 % gegarandeerd.

Conditie , zie foto s.

H. van Putten

Geplaatst door  HetKunsthuys
FA. (12)

514 verkochte items
Dit item is verkocht voor 35,00
Starttijd:22-12-2016 om 15:50
Eindtijd:03-01-2017 om 19:50
Biedingen (10)
eefhassing
02 jan. / 20:20
€ 35
daanj
02 jan. / 20:20
€ 30
daanj
02 jan. / 20:20
€ 25
eefhassing
02 jan. / 20:20
€ 20
daanj
29 dec. / 14:10
€ 17
28062
29 dec. / 14:10
€ 15
28062
26 dec. / 18:18
€ 9
Eleo
26 dec. / 18:08
€ 7
28062
26 dec. / 18:08
€ 5
Eleo
26 dec. / 11:00
€ 1