Henri Joseph Pauwels - Hoeve

Henri Joseph Pauwels - Hoeve kopen? Bied vanaf 190!
Henri Joseph Pauwels - Hoeve kopen? Bied vanaf 190!Henri Joseph Pauwels - Hoeve kopen? Bied vanaf 190!Henri Joseph Pauwels - Hoeve kopen? Bied vanaf 190!Henri Joseph Pauwels - Hoeve kopen? Bied vanaf 190!
  • Henri Joseph Pauwels (1903-1983)
StijlImpressionistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen65 x 82 cm (h x b)
Incl. lijst78 x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
werk in goede staat
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Nazareth, België

Henri Joseph Pauwels (1903-1983)

Belgisch Belgisch Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  CDVIDP
Lid sinds 2023
0 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
90 cm
78 cm
82 cm
65 cm
Starttijd27-11-2023 om 10:00
Eindtijd10-12-2023 om 10:00
Openingsbod € 190
ObjectlocatieNazareth,  België