Henri Pieck - Salzburg Tekening **Prijs Verlaagd**

Henri Pieck - Salzburg Tekening **Prijs Verlaagd** kopen? Bied vanaf 45!
Henri Pieck - Salzburg Tekening **Prijs Verlaagd** kopen? Bied vanaf 45!Henri Pieck - Salzburg Tekening **Prijs Verlaagd** kopen? Bied vanaf 45!Henri Pieck - Salzburg Tekening **Prijs Verlaagd** kopen? Bied vanaf 45!Henri Pieck - Salzburg Tekening **Prijs Verlaagd** kopen? Bied vanaf 45!Henri Pieck - Salzburg Tekening **Prijs Verlaagd** kopen? Bied vanaf 45!Henri Pieck - Salzburg Tekening **Prijs Verlaagd** kopen? Bied vanaf 45!
  • Henri Pieck (1895-1972)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Periode 1900 t/m 1944
Techniek Gemengde Techniek
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 25 x 21 cm (h x b)
Incl. lijst 32 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Henri Christian Pieck (1895-1972) “Salzburg”, gesigneerd rechtsonder, getiteld “Salzburg” en onduidelijk gedateerd (ik denk in de jaren 20) linksonder, tekening op papier.

Herkomst veilinghuis Vendu Rotterdam
Foto's maken onderdeel uit van de beschrijving. Extra foto's kunnen op uw verzoek altijd worden toegezonden. Indien gewenst kan er worden verzonden, maar altijd op kosten en risico van de koper. Wanneer verzendkosten hoger zijn dan tijdens het maken van de advertentie is ingeschat, worden de hogere verzendkosten van de verzendmaatschappij gerekend. Ik zal mijn uiterste best doen deugdelijk te verpakken.
Tekening heeft zichtbaar leeftijd, maar prachtige oude tekening.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Rosmalen, Nederland
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 40,00

Henri Pieck (1895-1972)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Elmar
Lid sinds 2019
37 verkochte items
Alle items van deze verkoper (31)
28 cm
32 cm
21 cm
25 cm