5. Henri Pieck

Henri Pieck (1895-1972)

1 aangeboden items / 3 verkochte items

FA. (6 x Favoriet)

Henri PIECK

Architect, illustrator, industrieel ontwerper, schilder en tekenaar.

Geboren in Den Helder in 1895. Overleden in Den Haag in 1972.

Opleiding: Henri Pieck volgde zijn opleiding aan het Haags Tekeninstituur Bik en Vaandrager en de Rijksakademie van beeldende kunsten in Amsterdam.

Pieck was onder andere werkzaam in Nederland (Den Haag, Amsterdam en Schoorl), Engeland en Egypte.

Door: Arthur Brouwers

Henri Pieck - C1641-7, Herenhuizen langs de gracht kopen? Bied vanaf 100!

Henri Pieck - C1641-7, Herenhuizen langs de gracht

Geplaatst doorMarsmeijer

Eindtijd27-06-2021 om 20:47

TechniekEts
Afmetingen39 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst