Henricus Johannes Melis - Olieverf op doek, Boslandschap met figuur - Ingelijst - Verkocht

Henricus Johannes Melis - Olieverf op doek, Boslandschap met figuur - Ingelijst kopen? Bied vanaf 250!
Henricus Johannes Melis - Olieverf op doek, Boslandschap met figuur - Ingelijst kopen? Bied vanaf 250!Henricus Johannes Melis - Olieverf op doek, Boslandschap met figuur - Ingelijst kopen? Bied vanaf 250!Henricus Johannes Melis - Olieverf op doek, Boslandschap met figuur - Ingelijst kopen? Bied vanaf 250!Henricus Johannes Melis - Olieverf op doek, Boslandschap met figuur - Ingelijst kopen? Bied vanaf 250!Henricus Johannes Melis - Olieverf op doek, Boslandschap met figuur - Ingelijst kopen? Bied vanaf 250!Henricus Johannes Melis - Olieverf op doek, Boslandschap met figuur - Ingelijst kopen? Bied vanaf 250!Henricus Johannes Melis - Olieverf op doek, Boslandschap met figuur - Ingelijst kopen? Bied vanaf 250!
  • Henricus Johannes Melis (1845-1923)
StijlKlassiek
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen74 cm x 36 cm (h x b)
Lijst74 cm x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Fraai schilderij van Henricus Johannes Melis (1845 - 1923). Het werk zit in een grote, klassieke lijst.

Er is sprake van een paar kleine, lichte beschadigingen van de verflaag (zeer kleine lacunes), voornamelijk langs de rand.

Henricus Johannes Melis (1845-1923)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (348)

Lid sinds 2010
48063 verkochte items
Alle items van deze verkoper (695)
64 cm
74 cm
36 cm
74 cm
Dit item is verkocht voor 287,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:28-08-2020 om 16:14
Eindtijd:06-09-2020 om 21:49
Pisti5
05 sep. / 22:34
€ 250