Henricus Johannes Melis - Olieverf op doek, Boslandschap met figuur - Ingelijst - Verkocht

Henricus Johannes Melis - Olieverf op doek, Boslandschap met figuur - Ingelijst kopen? Bied vanaf 250!

Henricus Johannes Melis - Olieverf op doek, Boslandschap met figuur - Ingelijst kopen? Bied vanaf 250!Henricus Johannes Melis - Olieverf op doek, Boslandschap met figuur - Ingelijst kopen? Bied vanaf 250!Henricus Johannes Melis - Olieverf op doek, Boslandschap met figuur - Ingelijst kopen? Bied vanaf 250!Henricus Johannes Melis - Olieverf op doek, Boslandschap met figuur - Ingelijst kopen? Bied vanaf 250!Henricus Johannes Melis - Olieverf op doek, Boslandschap met figuur - Ingelijst kopen? Bied vanaf 250!Henricus Johannes Melis - Olieverf op doek, Boslandschap met figuur - Ingelijst kopen? Bied vanaf 250!Henricus Johannes Melis - Olieverf op doek, Boslandschap met figuur - Ingelijst kopen? Bied vanaf 250!
  • Henricus Johannes Melis (1845-1923)
Type kunstwerk Schilderij
Periode 1900 t/m 1944
Stijl Klassiek
Onderwerp Landschap
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 74 x 36 cm (h x b)
Incl. lijst 74 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd

Fraai schilderij van Henricus Johannes Melis (1845 - 1923). Het werk zit in een grote, klassieke lijst.

Er is sprake van een paar kleine, lichte beschadigingen van de verflaag (zeer kleine lacunes), voornamelijk langs de rand.

Henricus Johannes Melis (1845-1923)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  veilingmeester
Lid sinds 2010
52205 verkochte items
64 cm
74 cm
36 cm
74 cm