Bob Immink - Noordhollands landschap - aquarel
Frans Hals - Biographie critique
Yaacov Agam - "Ne Bougez Pas (Geel)" Editie 97 - genummerd
Type kunstwerk | Design |
Periode | 1980 t/m 2000 |
Stijl | Contemporary |
Afmetingen | 4 x 4 x 4 cm (h x b x d) |
Gemerkt | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Mooi Scandinavisch design wat uitblinkt door zijn eenvoud: een door Henriëtte Melchiorsen ontworpen inox peper- en zoutstel (ook wel geschikt voor andere toepassingen bv cacaostrooier), met rubberen onderkant.
Het grappige is, dat desondanks de ronde vorm, de strooier wel tuimelt maar uiteindelijk altijd rechtop blijft staan zonder inhoud te verliezen. Doorsnede 4 cm.
Conditie | |||
Conditie | Zeer Goed | ||
Onbeschadigde conditie | |||
Transport | |||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Gouda, Nederland | ||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 2 kg.
Objectlocatie | Gouda, Nederland |
Starttijd | 6-7-2020 om 10:16 |
Eindtijd | 14-7-2020 om 21:23 |