Herman Brood - Sculptuur van Kunsthars ALS IK JOU NIET HAD - Verkocht

Herman Brood - Sculptuur van Kunsthars ALS IK JOU NIET HAD kopen? Bied vanaf 1!
3D Multiples & Objecten

Herman Brood - Sculptuur van Kunsthars ALS IK JOU NIET HAD kopen? Bied vanaf 1!Herman Brood - Sculptuur van Kunsthars ALS IK JOU NIET HAD kopen? Bied vanaf 1!Herman Brood - Sculptuur van Kunsthars ALS IK JOU NIET HAD kopen? Bied vanaf 1!Herman Brood - Sculptuur van Kunsthars ALS IK JOU NIET HAD kopen? Bied vanaf 1!
  • Herman Brood (1946-2001)
Type kunstwerk 3D Multiples & Objecten
Periode 2000 t/m Heden
Techniek 3D Multiples & Objecten
Afmetingen 14 x 7 cm (h x b)
Gesigneerd Signatuur meegedrukt
Zeer fraaie sculptuur van Kunsthars naar een schilderij van Herman Brood.

Afmeting sculptuur 14 cm hoog 7 cm breed 7 cm diep.
De sculptuur is met de hand beschilderd.
Wordt geleverd met een COA gesigneerd door XANDRA BROOD.

Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 23,50
Naar Duitsland € 23,50
Europese Unie € 40,00
Wereldwijd € 75,00