Jan Bevort - Winter in Amsterdam
Mr. Strange - Darth Vaders ‘Al Dente’-pasta
Johan van den Berg - Zonder titel - Epreuve d’Artiste
Sonja Besselink - Ingelijst zonder titel
Type | Prenten & Uitgaves |
Jaartal | 2000 |
Techniek | Varia |
Afmetingen | 35 x 24 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd |
Conditie | |||||
Conditie | Nieuwstaat | ||||
Mooi exemplaar in plastic hoes verpakt gebleven | |||||
Transport | |||||
Verzenden | Pakketpost | ||||
Prijs | Tot 5 kg.
Garantie | |||||
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Heemstede, Nederland |
Starttijd | 20-7-2021 om 21:52 |
Eindtijd | 3-8-2021 om 20:07 |