Herman Geluyckens - Sint Antonius

Herman Geluyckens - Sint Antonius kopen? Bied vanaf 75!
  • Herman Geluyckens (1949)
Jaartal2002
DragerPaneel
StijlExpressionistisch
OnderwerpReligieus
IngelijstIngelijst
Afmetingen83 x 52 cm (h x b)
Incl. lijst83 x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Bekijk de website www.hermangeluyckens.com
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Nijlen belgium, België

Herman Geluyckens (1949)

Belgisch Belgisch Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  MisGelso
Lid sinds 2021
1 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
52 cm
83 cm
52 cm
83 cm
Starttijd30-11-2023 om 11:15
Eindtijd11-12-2023 om 22:52
Openingsbod € 75
ObjectlocatieNijlen Belgium,  België