Herman Wijngaard - schilderij met mooi havengezicht

Herman Wijngaard - schilderij met mooi havengezicht kopen? Bied vanaf 500!
Herman Wijngaard - schilderij met mooi havengezicht kopen? Bied vanaf 500!Herman Wijngaard - schilderij met mooi havengezicht kopen? Bied vanaf 500!Herman Wijngaard - schilderij met mooi havengezicht kopen? Bied vanaf 500!Herman Wijngaard - schilderij met mooi havengezicht kopen? Bied vanaf 500!Herman Wijngaard - schilderij met mooi havengezicht kopen? Bied vanaf 500!
  • Herman Wijngaard (1922-2012)
Type kunstwerkSchilderij
StijlKlassiek
OnderwerpHavengezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen100 x 70 cm (h x b)
Incl. lijst105 x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
In zeer goede staat een schilderij van H.J.Wijnaard met een mooie lijst die prachtig kleurt bij het schilderij; Afmetingen van het doek zijn 100x70cm. Bieden vanaf €500 (schatting experts ligt ergens tussen de 900 en 1300 euro).

H.J. Wijngaard (1922-2012) - Havengezicht
Type Schilderij
Stijl Klassiek
Onderwerp Havengezicht
Ingelijst
Afmetingen 100 cm x 70 cm (h x b)
Incl. lijst 105 cm x 75 cm (h x b)
Handgesigneerd

Omschrijving:
Dit werk is van de Nederlandse schilder Herman Jozef Wijngaard. Op het doek (Olieverf) zijn zeilboten, schepen en sloepjes op het water te zien en de zon die door wil dringen door de wolken. Aan de horizon is aan de oeverkant een dorpje te zien met een kerk. Het werk is in zeer goede staat en heeft geen zichtbare beschadigingen (minieme slijtage aan de lijst) en is rechtsonder gesigneerd.
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Amsterdam Buitenveldert, Nederland. Het beste ben ik te berijken via WhatApp: +622322749

Meer info over de schilder:
Herman J. Wijngaard, geboren 21 januari 1922 Amsterdam – 12 maart 2012 overleden. Al op jeugdige leeftijd bleek dat hij artistiek begaafd was. Het is daarom ook niet verwonderlijk dat hij van 1938 tot en met 1941 een kunstopleiding wilde volgen in Amsterdam aan de Rijksnormaalschool.

Zijn artistieke prestaties op school werden al snel opgemerkt en hij kreeg daarom ook privéles van P. Twisker, leraar van de Amsterdamse Rijksacademie om zijn techniek verder te perfectioneren. H.J. Wijngaard is vooral bekend als kunstschilder van het Hollandse landschap.

In Nieuwkoop, waar hij enkele jaren heeft gewoond, schilderde hij de plassen op een sfeervolle aparte manier. Toen hij verhuisde naar de omgeving van de rivieren, werd hij gegrepen door het weidse rivierenlandschap.

Op een prachtige manier schildert hij de omgeving en de lichtval op het water. Opvallend zijn ook de buitengewoon mooie luchten, die zo kenmerkend zijn voor Wijngaard.

Herman Wijngaard (1922-2012)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  Kukulkan
Lid sinds 2023
0 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
75 cm
105 cm
70 cm
100 cm
Starttijd2-11-2023 om 23:03
Eindtijd16-11-2023 om 22:41
Openingsbod € 500
ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland