Hilaire Bals - Winterlandschap met kippen

Hilaire Bals - Winterlandschap met kippen kopen? Bied vanaf 295!
Hilaire Bals - Winterlandschap met kippen kopen? Bied vanaf 295!Hilaire Bals - Winterlandschap met kippen kopen? Bied vanaf 295!Hilaire Bals - Winterlandschap met kippen kopen? Bied vanaf 295!Hilaire Bals - Winterlandschap met kippen kopen? Bied vanaf 295!
  • Hilaire Bals (1940)
Type kunstwerk Schilderij
Periode 2000 t/m Heden
Drager Paneel
Stijl Klassiek
Onderwerp Landschap
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 18 x 24 cm (h x b)
Incl. lijst 28.5 x 34.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Prachtig schilderij (olieverf op paneel) van Hilaire Bals (1940) met fraaie lijst

Sfeervol winters tafereel, besneeuwd landschap met fraaie grijstinten, en mooi afstekende, scharrelende kippen.

Op de achtergrond is een kerktoren zichtbaar.

Schilderij en lijst in perfecte staat
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 19,50
Naar Duitsland € 19,50

Hilaire Bals (1940)

Belgisch Belgisch Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  HAantjes
Lid sinds 2023
1 verkochte items
Alle items (3)
34.5 cm
28.5 cm
24 cm
18 cm