Ignacio Agudo Agudo Clara - Bomenlandschap

Ignacio Agudo Agudo Clara - Bomenlandschap kopen? Bied vanaf 450!
Ignacio Agudo Agudo Clara - Bomenlandschap kopen? Bied vanaf 450!Ignacio Agudo Agudo Clara - Bomenlandschap kopen? Bied vanaf 450!Ignacio Agudo Agudo Clara - Bomenlandschap kopen? Bied vanaf 450!
  • Ignacio Agudo Agudo Clara (1880-1966)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Jaartal 1943
Techniek Pen (Inkt)
Stijl Klassiek
Onderwerp Landschap
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 26 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd

Agudo Clará, Ignacio (Zaragoza 1880 – Ibiza 1966)

Op 25 mei 1936 trouwde hij met de schilderes Pura Ortí en verhuisde met haar en haar familie naar Ibiza, waar de burgeroorlog op handen was. Hij vestigde zich in een huis in Dalt Vila en begon teken- en schilderlessen te geven aan de School voor Kunst en Ambachten. In die periode besloot hij kunst te gaan studeren, wat hij in de jaren 40 in Valencia zou doen. Kort daarna besloot hij zijn huis-atelier in Dalt Vila open te stellen voor het publiek. Deze omstandigheid leidde ertoe dat hij vervroegd met pensioen ging bij de School voor Kunst en Ambachten en zich volledig aan zijn beroep als schilder wijdde. Als figuratief schilder cultiveerde hij landschappen en portretten, sterk beïnvloed door de Duitse romantiek, met name in de landschapsschilderkunst. Hij hechtte veel belang aan de technische aspecten van tekenen en compositie, aspecten die voortkwamen uit zijn trouw aan de academische opleiding die hij had genoten. Hij gebruikte altijd olieverf op doek, hout of karton. Hij houdt van kleine formaten en details, en zijn schilderijen zijn rijk aan details, kleurrijk en verfijnd van vorm. Zijn fantastische composities zijn intrigerend, waarin de schilder een reeks dromerige visioenen combineert met religieuze thema's, historische onderwerpen of legendes. Zijn werk is tentoongesteld in diverse galerieën en musea over de hele wereld.
Verkoper heeft deze tekening zelf gekocht in 1971 van de vrouw van Agudo Clara. Zorgvuldig en droog bewaard vanaf 1971.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Zierikzee, Nederland
Binnen Nederland Gratis verzending
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25