illy Art Collection - Jeff Koons - Verkocht

illy Art Collection - Jeff Koons kopen? Bied vanaf 85!
illy Art Collection - Jeff Koons kopen? Bied vanaf 85!illy Art Collection - Jeff Koons kopen? Bied vanaf 85!illy Art Collection - Jeff Koons kopen? Bied vanaf 85!
  • illy Art Collection (1992)
TypeGlas / Keramiek
Jaartal2001
Afmetingen6.2 cm x 4 cm x 4 cm (h x b x d)
GemerktOngesigneerd/Drukgesigneerd

"Illy Art Collection" ontworpen door Jeff Koons, 2001, uitgevoerd door Rosenthal (Duitsland).

Het betreft 6 kop en schotels (espresso) met afbeelden van een aap, giraf, ezel, walrus, pony, kangeroe, beer, etc. De originele verpakking ontbreekt.

Conditie: Zeer goede staat. Vrij van breuken, scheuren en/of andere beschadigingen.
Gemerkt: Stempels van Illy Collection 2001 met oplage nummer. Jeff Koons. Rosenthal.

illy Art Collection (1992)

DuitsDuitsItaliaansItaliaansAlle items van deze designer (0)
Geplaatst door  Jacobs
FA. (3)

Lid sinds 2010
13 verkochte items
4
6.2
4
Dit item is verkocht voor 97,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:21-02-2020 om 08:46
Eindtijd:28-02-2020 om 19:53
JvB-AMD
28 feb. / 17:27
€ 85