illy Art Collection - Louise Bourgeois 2003 - Verkocht

illy Art Collection - Louise Bourgeois 2003 kopen? Bied vanaf 10!
illy Art Collection - Louise Bourgeois 2003 kopen? Bied vanaf 10!illy Art Collection - Louise Bourgeois 2003 kopen? Bied vanaf 10!illy Art Collection - Louise Bourgeois 2003 kopen? Bied vanaf 10!illy Art Collection - Louise Bourgeois 2003 kopen? Bied vanaf 10!illy Art Collection - Louise Bourgeois 2003 kopen? Bied vanaf 10!illy Art Collection - Louise Bourgeois 2003 kopen? Bied vanaf 10!illy Art Collection - Louise Bourgeois 2003 kopen? Bied vanaf 10!
  • illy Art Collection (1992)
TypeGlas / Keramiek
Jaartal2003
Afmetingen35 cm x 35 cm x 12 cm (h x b x d)
Gewicht1800 gram
GemerktOngesigneerd
Volledige reeks van "Le jour la nuit le jour" 4 expresso tasjes en bordjes.

Nooit gebruikt

illy Art Collection (1992)

Duits DuitsItaliaans Italiaans

Geplaatst door  Marc_H
FA. (1)

Lid sinds 2017
3 verkochte items
35
35
12
Dit item is verkocht voor 11,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:20-06-2020 om 20:30
Eindtijd:28-06-2020 om 21:39
tvooster
25 jun. / 16:53
€ 10