Ines de Booy - keramische schaal - handgesigneerd

Ines de Booy - keramische schaal - handgesigneerd kopen? Bied vanaf 30!
Ines de Booy - keramische schaal - handgesigneerd kopen? Bied vanaf 30!Ines de Booy - keramische schaal - handgesigneerd kopen? Bied vanaf 30!Ines de Booy - keramische schaal - handgesigneerd kopen? Bied vanaf 30!Ines de Booy - keramische schaal - handgesigneerd kopen? Bied vanaf 30!Ines de Booy - keramische schaal - handgesigneerd kopen? Bied vanaf 30!Ines de Booy - keramische schaal - handgesigneerd kopen? Bied vanaf 30!Ines de Booy - keramische schaal - handgesigneerd kopen? Bied vanaf 30!Ines de Booy - keramische schaal - handgesigneerd kopen? Bied vanaf 30!
  • Ines de Booy (1950)
Type kunstwerk Glas / Keramiek
Periode 2000 t/m Heden
Afmetingen 2 x 20 x 20 cm (h x b x d)
Gemerkt Handgesigneerd

In donkerblauw, groen en bruin.

Miniscuul chipje onderaan de rand, zie de laatste foto.
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 14,00
Naar Duitsland € 14,00
Europese Unie € 18,00

Ines de Booy (1950)

Nederlands Nederlands Alle items van deze designer (1)

Geplaatst door  Miles
2417 verkochte items
Alle items (204)
20
2
20