Type kunstwerk | Fotografie |
Jaartal | 2016 |
Techniek | Digitale Print |
Stijl | Modern |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 40 x 30 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 10 |
A3 FORMAAT 30 x 40 cm
gedrukt op acquarelpapier 195 grs.
matte uitvoering
zowel druk- als handgesigneerd en genummerd
Conditie | |||
Conditie | Zeer Goed | ||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 2 kg.
Extra | Per brievenbuspost verzenden voor maximaal € 5,- op eigen risico | ||
Starttijd | 23-10-2023 om 16:54 |
Eindtijd | 1-11-2023 om 22:04 |
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Wormerveer, Nederland |