Isa van der Zee - Golden Sails

Isa van der Zee - Golden Sails kopen? Bied vanaf 35!
Isa van der Zee - Golden Sails kopen? Bied vanaf 35!Isa van der Zee - Golden Sails kopen? Bied vanaf 35!Isa van der Zee - Golden Sails kopen? Bied vanaf 35!Isa van der Zee - Golden Sails kopen? Bied vanaf 35!Isa van der Zee - Golden Sails kopen? Bied vanaf 35!
  • Isa van der Zee (1928)
Type kunstwerk Prenten & Uitgaves
Jaartal 1988
Techniek Offset
Stijl Abstract
Onderwerp Havengezicht
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 63 x 44 cm (h x b)
Incl. lijst 71 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Gemetaliseerde kleuren offsetprint van het werk Golden Sails door Isa van der Zee.
Deze fraaie voorstelling is ingelijst.

Er is veel te vinden op internet van haar werken.
Golden Sails verkeert in een zeer goede staat.
Binnen Nederland € 10,85
Naar België € 22,00
Naar Duitsland € 22,00

Isa van der Zee (1928)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  Petrus123
581 verkochte items
Alle items (31)
55 cm
71 cm
44 cm
63 cm