Isaac Tirion - Grote collectie 66 originele antieke portretten, ca. 1750, o.a. Joan de Witt

Isaac Tirion - Grote collectie 66 originele antieke portretten, ca. 1750, o.a. Joan de Witt kopen? Bied vanaf 200!
Isaac Tirion - Grote collectie 66 originele antieke portretten, ca. 1750, o.a. Joan de Witt kopen? Bied vanaf 200!Isaac Tirion - Grote collectie 66 originele antieke portretten, ca. 1750, o.a. Joan de Witt kopen? Bied vanaf 200!Isaac Tirion - Grote collectie 66 originele antieke portretten, ca. 1750, o.a. Joan de Witt kopen? Bied vanaf 200!Isaac Tirion - Grote collectie 66 originele antieke portretten, ca. 1750, o.a. Joan de Witt kopen? Bied vanaf 200!Isaac Tirion - Grote collectie 66 originele antieke portretten, ca. 1750, o.a. Joan de Witt kopen? Bied vanaf 200!
  • Isaac Tirion (1705-1765)
Type kunstwerk Prenten voor 1900
Jaartal 1750
Techniek Gravure
Onderwerp Historisch
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 22 x 13 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd
Zeer grote collectie originele, historische kopergravures.

Diverse boeiende personen, zoals Joan de Witt, Cornelis de Witt, Johannes Calvijn, Willem Frederik etc.

Over het algemeen in goede tot zeer goede staat.
Zie foto's voor goede indruk.
Een enkele prent bijvoorbeeld wat schade in de marge, maar geheel genomen echt in mooie staat.

De gravures worden goed verpakt verzonden.
Zie omschrijving. Mooie staat.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Zeist, Nederland
Binnen Nederland € 10,50
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25

Isaac Tirion (1705-1765)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  TonyFin
Lid sinds 2022
1 verkochte items
Alle items (3)
13 cm
22 cm