Isidore Meyers - Vlaamse Boerderij - Verkocht

Isidore Meyers - Vlaamse Boerderij kopen? Bied vanaf 1!
Isidore Meyers - Vlaamse Boerderij kopen? Bied vanaf 1!Isidore Meyers - Vlaamse Boerderij kopen? Bied vanaf 1!Isidore Meyers - Vlaamse Boerderij kopen? Bied vanaf 1!Isidore Meyers - Vlaamse Boerderij kopen? Bied vanaf 1!Isidore Meyers - Vlaamse Boerderij kopen? Bied vanaf 1!Isidore Meyers - Vlaamse Boerderij kopen? Bied vanaf 1!Isidore Meyers - Vlaamse Boerderij kopen? Bied vanaf 1!Isidore Meyers - Vlaamse Boerderij kopen? Bied vanaf 1!Isidore Meyers - Vlaamse Boerderij kopen? Bied vanaf 1!Isidore Meyers - Vlaamse Boerderij kopen? Bied vanaf 1!
  • Isidore Meyers (1836-1917)
Periode1800 t/m 1899
DragerPaneel
StijlImpressionistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen34 cm x 47 cm (h x b)
Incl. lijst41 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Dit werk is eind negentiende eeuw geschilderd in impressionistische stijl,toen Meyers afstand
genomen had van de Franse  invloeden opgedaan tijdens zijn verblijf bij de school van Barbizon
en zich had gevestigd in de Kempen.

Isidore Meyers (1836-1917)

Belgisch Belgisch

Geplaatst door  guidob

Lid sinds 2019
14 verkochte items
54 cm
41 cm
47 cm
34 cm

ObjectlocatieAntwerpen,  België
VerzendingAlleen binnen Europa
Starttijd29-1-2023 om 19:49
Eindtijd7-2-2023 om 21:12
Biedingen (17)
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken