Ivan Rabuzin - Il Capricorno - Verkocht

Ivan Rabuzin - Il Capricorno kopen? Bied vanaf 25!
Ivan Rabuzin - Il Capricorno kopen? Bied vanaf 25!Ivan Rabuzin - Il Capricorno kopen? Bied vanaf 25!
  • Ivan Rabuzin (1921-2008)
TypePrenten & Uitgaves
Jaartal1975
TechniekVaria
Afmetingen28 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
(Foto)lithografische druk, 4 kleuren

Afm: 21×28 cm
Jaar: 1975
Oplage: 5.000
Editie: Bolaffi Arte

Dit betreft een ongesigneerd en ongenummerd exemplaar.

Ivan Rabuzin (1921-2008)

KroatischKroatischAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  serARTE
FA. (12)

Lid sinds 2020
159 verkochte items
Alle items van deze verkoper (60)
21 cm
28 cm
Dit item is verkocht voor 28,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:15-08-2022 om 00:17
Eindtijd:29-08-2022 om 13:53
ystafell
29 aug. / 13:35
€ 25