Izis Bidermanas - Le Cirque d`Izis - orginal blad (105/106) uit het boek - Verkocht

Izis Bidermanas - Le Cirque d`Izis - orginal blad (105/106) uit het boek  kopen? Bied vanaf 1!
  • Isis Bidermanas
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Izis Bidermanas

 1  orginale bladzijde ( pagina 105/106 ) uit het boek

-Le Cirque d`Izis -

uitgever Andre Sauret / Monaco

uitgegeven 1965

Boek was in totaal met 4 lithos van Chagall

en prachtige fotografie van Izis Bidermanas

 dik , ruw , mat papier

afmetingen 32,5 x 24,4 cm

in goede staat

kan geleverd worden met een passepartout van Museumqualiteit formaat 40,0 x 50,0 cm

de kosten hiervan zijn Euro 5,00 extra

verzendkosten ( Euro 10,00 binnen NL. ) zijn voor de koper

verzendkosten Belgie en Europa1 zijn Euro 17,00

aankopen kunnen gecombineerd  worden, u betaald dan alleen 1x verzendkosten

Isis Bidermanas

Geplaatst door  bone
FA. (14)

865 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)

Objectlocatie Nederland
Starttijd21-9-2013 om 15:12
Eindtijd26-9-2013 om 15:12
Biedingen (3)
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken