Jaan Mobach - Kei vaas - Verkocht

Jaan Mobach - Kei vaas kopen? Bied vanaf 30!
Glas / Keramiek

Jaan Mobach - Kei vaas kopen? Bied vanaf 30!Jaan Mobach - Kei vaas kopen? Bied vanaf 30!Jaan Mobach - Kei vaas kopen? Bied vanaf 30!Jaan Mobach - Kei vaas kopen? Bied vanaf 30!Jaan Mobach - Kei vaas kopen? Bied vanaf 30!Jaan Mobach - Kei vaas kopen? Bied vanaf 30!
  • Jaan Mobach (1933-2003)
Type kunstwerk Glas / Keramiek
Jaartal 1970
Afmetingen 13 x 15.5 x 13.5 cm (h x b x d)
Gewicht 1690 gram
Gemerkt Handgesigneerd
Een mooie kei vaas van Jaan Mobach. Gemaakt in ongeveer 1970.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Vries, Nederland
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 19,50
Naar Duitsland € 19,50
Europese Unie € 19,50
Wereldwijd € 38,80

Jaan Mobach (1933-2003)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Pavert55
Lid sinds 2023
5 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
15.5
13
13.5