Jaap de Ruig - Landschap

Jaap de Ruig - Landschap kopen? Bied vanaf 50!
Jaap de Ruig - Landschap kopen? Bied vanaf 50!Jaap de Ruig - Landschap kopen? Bied vanaf 50!Jaap de Ruig - Landschap kopen? Bied vanaf 50!Jaap de Ruig - Landschap kopen? Bied vanaf 50!Jaap de Ruig - Landschap kopen? Bied vanaf 50!Jaap de Ruig - Landschap kopen? Bied vanaf 50!Jaap de Ruig - Landschap kopen? Bied vanaf 50!
  • Jaap de Ruig (1909-1992)
IngelijstIngelijst
Afmetingen40 cm x 50 cm (h x b)
Lijst49 cm x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Jaap de Ruig (1909-1992).

Jaap de Ruig (1909-1992).
Fraai bosgezicht met vennetje.
Eenvoudige, opgefriste lijst.

Schilderij van de Baarnse schilder Jacob (Jaap) de Ruig (1909-1992), die bekend staat als de 'Eemschilder'.
De Ruig volgde schilderlessen bij Van Neijenhuis, Gérard van Wijland en J.M.J. Bolinger.
Hij schilderde in een deels impressionistische, deels realistische stijl, voornamelijk (rivier)landschappen, portretten en (bloem)stillevens.
De Ruig woonde en werkte zijn hele leven in Baarn.

Jaap de Ruig (1909-1992)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  TDUtrecht

Lid sinds 2017
6 verkochte items
59 cm
49 cm
50 cm
40 cm
Starttijd:14-02-2022 om 17:46
Eindtijd:22-02-2022 om 21:24
Openingsbod € 50
ObjectlocatieUtrecht, Nederland
VerzendingNaar Nederland en België